Zakłady na w czasie rzeczywistym zazwyczaj oznaczają, że możesz dużo wygrać, ale z drugiej strony można też szybko na tym przegrać. Czy warto jest się więc w to bawić? O tym dowiesz się już za chwilę!

Zakłady w czasie rzeczywistym – czy warto jest w to się bawić?

Dlaczego kursy na ten rodzaj zakładów są wyższe?

W czasie oferowania przez bukmacherów zakładów na żywo – analityk ustala kursy na podstawie pewnych równań i zależności matematycznych, dlatego w pewnym sensie, jeśli wystąpi błąd, gracze mogą go bardzo łatwo wykorzystać, chociaż też zdarza się to nieczęsto. W przypadku zakładów w czasie rzeczywistym legalni bukmacherzy ustalają często wysokie kursy, z tego powodu iż jak sama nazwa wskazuje – zakłady toczą się w czasie rzeczywistym, co utrudnia o wiele bardziej poprawne przewidzenie wyniku.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

W jaki sposób możesz obstawiać zakłady w czasie rzeczywistym?

Jeśli chcesz wygrać tego typu zakład, to pamiętaj, że obstawianie w czasie rzeczywistym wymaga dużo energii i wiedzy, ponieważ w rzeczywistości musisz przetworzyć setki informacji w bardzo krótkim czasie. Pomocne mogą być narzędzia dostarczane przez samych bukmacherów (takie jak aktualne statystyki czy transmisje z meczów). To drugie narzędzie jest szczególnie przydatne, gdy chcesz śledzić proces rozwoju danej sytuacji i jednocześnie mieć dostęp do najważniejszych danych w grze. Co ciekawe, jeśli chcesz, to możesz również skorzystać z aplikacji bukmacherskiej do tego, aby oglądać mecze online.

Czego możesz się spodziewać po zakładach tego rodzaju?

Cechą zakładów w czasie rzeczywistym jest duża zmienność. Oczywiście wraz z postępem transmisji w czasie rzeczywistym oferta musi się zmienić. Należy jednak pamiętać, że zakłady mogą również zostać zawieszone w trakcie gry. Dzieje się to głównie po zdobyciu przez wybrany zespół odpowiedniej ilości punktów – wtedy prawdopodobieństwo jest ponownie obliczane na podstawie rzeczywistych danych gry i wyniku. Inna sytuacja, w której możesz nie być w stanie obstawić, ma miejsce w ostatnich kilku minutach gry, zwłaszcza gdy wyniki wydają się być już w większości niezmienne, oraz mogą powodować tylko większe straty bukmacherów.

Czy polecamy obstawianie zakładów w czasie rzeczywistym początkującym?

Obstawianie zakładów w czasie rzeczywistym, nie jest polecane dla początkujących, ponieważ potrzebujesz dużej ilości wiedzy i doświadczenia aby ograć bukmachera. W przeciwnym razie trudno będzie Ci wygrać, nie wspominając o tym, że możesz stracić dużo gotówki na tego rodzaju zakładach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co uważać przy obstawianiu zakładów w czasie rzeczywistym?

Zwracaj uwagę przede wszystkim na kursy bukmacherskie, ponieważ przy każdej ciekawszej sytuacji będą się one odpowiednio zmieniać. Dodatkowo warto jest wybrać legalnego bukmachera, który oferuje przede wszystkim darmowe transmisje meczów – w innym wypadku bardzo trudno będzie śledzić poczynania wybranej przez ciebie drużyny.

Ograniczenie wydawanej kwoty jest również dobrym pomysłem, ponieważ bukmacherzy chcą, abyś obstawiał za więcej – w końcu większy zysk dla nich. Idealnie powinna to być z góry określona kwota – np. 150 złotych miesięcznie, po której wykorzystaniu rezygnujesz z obstawiania do czasu następnej wypłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułImprezy gamingowe krytykowane za wykorzystanie modelek
Następny artykułTop 4 porady bukmacherskie na rok 2021