Nieraz w internecie znajdziemy informacje o tym jak komuś udało się wygrać wiele tysięcy złotych u bukmachera. Czy to rzeczywiście prawda, a może jedynie mit i chwyt marketingowy? Ujawniamy całą prawdę!

Wysokie wygrane u bukmachera. Prawda czy mit?
Wysokie wygrane u bukmachera. Prawda czy mit?

Rekord wygranych w STS

Wysoka wygrana w STS, Fortuna czy u innego popularnego bukmachera nie zdarza się bardzo często, ale raz na jakiś czas można przeczytać o szczęśliwych kupon z pokaźnymi wygranymi.

Kupony z prawidłowymi typami rozbudzają wyobraźnię początkujących graczy, natomiast tych nieco nieufnych zmuszają do rozmyślania na temat tego, czy takie wygrane rzeczywiście są możliwe.

forbet bonus za darmo
forbet bonus za darmo

Owszem, wygrywanie u bukmachera jest możliwe. Na pewno już nieraz się mogliście o tym przekonać na własnej skórze. Co innego jest jednak wygrać 100 czy 1000 złotych, a co innego kilkaset tysięcy albo i więcej. Chcecie dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi? Przeczytajcie!

Jak skutecznie obstawiać mecze?

Pokaźne wygrane w zakładach mają miejsce. Nie ma tu mowy o żadnym oszustwie. Owszem, na bukmacherce nie wszyscy wygrywają, ale przecież jest tak również z grami losowymi jak Lotto. Najpierw sporo osób musi trafić złe liczby, by w końcu nadeszła wielomilionowa kumulacja, którą zdobędzie jakiś szczęśliwiec.

Nie trzeba długo szukać – na każdym forum bukmacherskim (chociażby najpopularniejszym z nich – Betonline) użytkownicy chwalą się trafionymi kuponami. Są wśród nich sumy niewielkie, ale również i takie, które robią naprawdę ogromne wrażenie.

Błędem jest wychodzenie z założenia, że u bukmachera można wygrywać zawsze. Tak nie jest i nigdy nie będzie, a na tym świecie nie chodzi żadna osoba, która mogłaby pochwalić się stuprocentową skutecznością typerską.

Czy na bukmacherce można zarobić?

Jeżeli chcecie zarabiać, sumiennie czytajcie poradniki oraz poszerzajcie swoją wiedzę na temat typowania i sportu na różne sposoby. Nigdy też nie dajcie się ponieść emocjom i grać za wyższe stawki, niż początkowo zakładaliście!

duża wygrana fortuna online
duża wygrana fortuna online

Każdy może wygrać tysiące złotych u bukmachera, ale nie wszystkim się to udaje. Musisz mieć to na uwadze i nigdy nie zboczyć z kursu, jaki sobie założyłeś. Pamiętaj też, iż czasem warto wygrać nieco mniej, ale pewniej, niż za dużo ryzykować dla niebagatelnych sum.

A jak najlepiej rozpocząć zarabianie na bukmacherce? Zacznij od niewielkich pieniędzy i przekonaj się, czy jesteś w stanie dość regularnie wychodzić na plus. Jeżeli tak się stanie, masz za sobą pierwszy krok do pokaźniejszej wygranej!

Zarabianie na obstawianiu meczów

Nie można powiedzieć, by u jednego bukmachera wygrywanie dużych sum było łatwiejsze, niż u innego. Na pewno warto grać tam, gdzie oferowane są najlepsze kursy i promocje.

Najpopularniejsi bukmacherzy online w Polsce to na ten moment Fortuna oraz STS. U tego drugiego czeka nas was 29 PLN jako bonus bez depozytu, a więc bez konieczności wpłacania pieniędzy!

wygrany kupon sts
wygrany kupon sts

Chcesz zgarnąć prezent od STS-u? Po prostu założysz konto na stronie www.STS.pl, wykorzystując przy tym kod promocyjnyBETONLINE„. Do zgarnięcia jest dodatkowo aż 1000 PLN za pierwszą wpłatę!

Podsumowując, u bukmachera da się wygrywać, ale nie jest to proste, a już na pewno nie da się zarabiać na każdym zagranym kuponie. Droga do sukcesu czasem nie jest łatwa. Ważne, by systematycznie poszerzać wiedzę i nie dać się ponieść emocjom, gdy zdarzą się gorsze chwile! 😉

Odbieram bonus w STS. 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE”!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEliminacje Euro 2020 skróty meczów. Gdzie oglądać?
Następny artykułJak odebrać 20 PLN w LvBET bez depozytu?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!