Wszystko, co powinieneś wiedzieć o bukmacherze STS!

W czasie obstawiania zakładów bukmacherskich nie brakuje emocji. Możesz jednak nie tylko tego doświadczyć. Większość osób decyduje się na założenie konta, by odpowiednio ulokować swoje pieniądze. Jaki podmiot hazardowy wybrać? W tym celu dużo osób decyduje się na STS. Nieprzypadkowo nie jest to zaś zdecydowanie najbardziej popularny podmiot hazardowy w naszym kraju.

Czy ta firma bukmacherska jest w ogóle legalna?

Bardzo dobre pytanie. Tak naprawdę od niego powinieneś zaczynać analizowanie konkretnego podmiotu hazardowego. Ustawa z lipca 2017 roku wprowadziła zmiany na rynku zakładów wzajemnych. Od tamtego momentu jest jasne, jakie warunki trzeba spełniać, by można było legalnie obstawiać zakłady na terenie naszego kraju. Właśnie dlatego nasuwa się teraz pytanie, czy STS jest bezpieczny? Na szczęście na tej płaszczyźnie nie musisz się niczego obawiać. W końcu ta firma bukmacherska działa w 100% zgodnie z polskimi przepisami. Ma oczywiście zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Zostało ono zatwierdzone oraz wystawione przez Ministerstwo Finansów. Takie zaś kwestie możesz sprawdzić samodzielnie. Nie tylko bezpośrednio u źródła. Dodatkowo w czasie analizowania Rejestru Domen Zakazanych. Tam STS nie ma, co jest bardzo dobrym newsem. Warto zaznaczyć, że na skutek tego możesz swobodnie założyć konto w tym bukmacherze internetowym.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co możesz typować?

Mnogość dostępnych rozwiązań to kolejny bardzo mocny punkt tego bukmachera. Warto zaznaczyć, że STS gwarantuje bowiem wiele opcji, które można obstawiać za prawdziwe pieniądze. Są one podzielone na zakłady przedmeczowe oraz live. Warto zaznaczyć, że w ofercie nie brakuje typów krótkoterminowych. Nie ma jednak żadnych przeszkód, by zdecydować się na obstawianie zakładów długoterminowych. Generalnie oferta na tydzień w STS (każdy kolejny) jest bardzo hojna. Co więcej, możesz obstawiać przeróżne sporty. Nie tylko te, które są zasadniczo zdecydowanie najbardziej popularne. Nie ma żadnego problemu, aby grać także dość niszowe rozgrywki. Co jeszcze oferuje dla nowych Klientów ta firma bukmacherska? STS zapewnia również możliwość obstawiania wydarzeń wirtualnych. Tak samo, jak gier karcianych. W ofercie znajdują się również eventy rozrywkowe, a nawet polityczne. Jeśli zatem interesujesz się tymi zagadnieniami, to będziesz zadowolony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonusy dla każdego nowego Klienta STS

Dlaczego jeszcze tak dużo osób decyduje się na korzystanie z oferty podmiotu hazardowego STS? Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska gwarantuje świetne bonusy. Możesz np. liczyć na promocję bez depozytu. Aby z niej skorzystać, należy zarejestrować konto, a także wpisać kod promocyjny. To wystarczy, by zdobyć 25 PLN. Co jeszcze jest oferowane? Należy dodać, że możesz liczyć na główny bonus. W tym celu trzeba jeszcze zrealizować depozyt. Od niego zależy, jak duży bonus zainkasujesz. Maksymalnie możesz zaś otrzymać 100% do 1200 PLN. Poza tym są oferowane pieniądze na sporty wirtualne, czy gry karciane (po 20 PLN).

Poprzedni artykułObstawianie sportów walki – poradnik
Następny artykułCzy warto grać w naziemnych punktach bukmacherskich?