Bonus 40 PLN dla miłośników Wirtualnych Sportów przygotował legalny bukmacher LvBET na okres między świętami a Nowym Rokiem. Poznaj szczegóły już teraz!

Wirtualne Sporty LvBET. 40 PLN dla każdego!
Wirtualne Sporty LvBET. 40 PLN dla każdego!

Oferta specjalna od marki LvBET dostępna jest dla każdego, kto posiada w niej konto albo postanowi je założyć w okresie między 24 a 30 grudnia. To właśnie w te wymienione dni organizowana jest opisywana tutaj promocja.

Aby odebrać bonus 40 PLN, gracz musi w okresie trwania oferty specjalnej obrócić w Wirtualnych Sportach co najmniej 100 PLN. Nieważne, czy zrobi to w jednym kuponie, czy w kilku. Istotne jest przede wszystkim, by minimalny kurs zakładu promocyjnego nie był niższy niż 1.50.

Każdy z uczestników promocji może odebrać maksymalnie jeden bonus na konto. Premia w ramach oferty nie może wynieść ani mniej, ani więcej niż 40 PLN.

Dodatkowe środki zostaną przelane na konto odpowiednich osób w dniu 31 grudnia. Księgowanie powinno nastąpić do godziny 17.00, czyli jest szansa na to, by bonus wykorzystać jeszcze przed sylwestrową imprezą!

Jeżeli nie masz konta w LvBET, możesz założyć je za darmo na oficjalnej stronie internetowej bukmachera. Tylko posiadając profil gracza pozwala na obstawianie meczów online.

Podczas rejestracji u bukmachera LvBET można opcjonalnie wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Hasło bonusowe jest ważne tylko przez pewien czas, dlatego warto zdecydować się na nie w miarę szybko!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od Etoto. Odzyskaj 20 PLN za przegrany kupon!
Następny artykułZakłady Na Żywo u bukmachera Milenium
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!