Drogą do bukmacherskiego sukcesu są skuteczne typy. Jeżeli interesuje nas granie na żużel, powinniśmy wiedzieć, skąd brać pewniaki, by zarabiać, czyli po prostu dobrze na tym wychodzić!

Typy na żużel. Skąd brać pewniaki, by zarabiać?
Typy na żużel. Skąd brać pewniaki, by zarabiać?

Zarabianie na meczach żużlowych – mit czy prawda?

Nie brakuje w naszym kraju kibiców żużla, ale nawet wśród nich znajdą się tacy, którym nie chce się wierzyć, że na tej dyscyplinie można zarabiać. Nie mówimy tutaj o inwestowaniu w sponsoring czy kluby, ale o możliwościach dla każdej przeciętnej osoby, której zależy na podreperowaniu domowego budżetu.

Zakłady bukmacherskie na żużel są dostępne na polskich, legalnych stronach do obstawiania, dlatego nikogo nie powinno dziwić to, że możliwe jest zdobywanie pieniądze na graniu na polską ekstraklasę czy inne rozgrywki europejskie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Mimo że zarabianie na obstawianiu żużla nie jest mitem, trzeba liczyć się z tym, że nie wystarczają dobre chęci do tego, by trafiać kupony bukmacherskie. Istotna jest przede wszystkim wiedza na temat konkretnego sportu oraz nasze umiejętności analityczne. Tutaj bardzo rzadko wystarczy wiedzieć, która drużyna jest lepsza na papierze – takie informacje w zasadzie posiada każdy.

Najlepiej zawsze jest samemu szukać okazji typerskich oraz, ewentualnie, czytać analizy innych graczy i sprawdzać, na co zwracają uwagę. Najlepsi typerzy będą odradzać wam gotowe pewniaki na żużel i raczej wiedzą, co czynią.

Co trzeba zrobić, by obstawiać żużel u bukmachera?

Na szczęście, każdy, kto tylko ma na to ochotę, może sprawdzić się w obstawianiu meczów żużlowych. Najważniejsze jest założenie konta na stronie prowadzącej zakłady na tę dyscyplinę, co można załatwić dosłownie w kilka chwil.

W Polsce każda pełnoletnia osoba może obstawiać mecze. Na uwagę zasługuje również to, iż tylko strony z licencją Ministerstwa Finansów mogą oferować swoje usługi, a tym samym uważane są za legalnych bukmacherów. Jeżeli nie chcemy mieć problemów prawnych, nie powinniśmy nawet interesować się stronami typerskimi z zagranicy!

Opcja inna od tej internetowej to obstawianie w punktach stacjonarnych. Mimo że zaczyna wychodzić to i z mody, i z wygody, nadal mamy dostępną tę alternatywę i z czystego obowiązku warto o tym przypomnieć.

Obstawianie z bonusem bez depozytu. STS daje 29, a Fortuna – 20 PLN!

Żużel u bukmacherów internetowych
Żużel u bukmacherów internetowych

Dużą liczbę zakładów na mecze żużlowe znajdziemy na stronach internetowych www.STS.pl oraz www.eFortuna.pl. Każdy z tych portali bukmacherskich oferuje na start bonusy bez depozytu.

Rejestracja w portalu www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” pozwala na zdobycie 29 PLN bez wpłaty, a dodatkowo można tutaj zgarnąć 100% do 1200 PLN przy przelewie numer jeden.

Jeśli chodzi o Fortunę, założymy w niej konto bez jakichkolwiek opłat, a to wszystko w formularzu na www.eFortuna.pl. Kod promocyjny „BETONLINE” aktywny jest również i tutaj, a pakiet powitalny to:

  • 20 PLN bez depozytu
  • bonus 100% do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie
  • zakład bez ryzyka 200 PLN

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPrzezroczysty telewizor Xiaomi
Następny artykułNajbardziej krzywdzić możemy siebie samych
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!