Każdy dobry gracz w zakładach sportowych wie, że aby wygrać, trzeba się rozwijać. Dlatego też dzisiaj przedstawimy ci kilka wskazówek, z których warto skorzystać, jeśli chcesz wygrywać częściej, obstawiając zakłady bukmacherskie!

Top 4 porady bukmacherskie na rok 2021

Numer 1 – Statystyki

Oczywiście, stawiając zakłady sportowe, w dużej mierze trzeba polegać na podstawie danych statycznych, w przeciwnym razie wygrana jest prawie niemożliwa. Dlatego jeśli poważnie myślisz o graniu na zakładach online, powinieneś znaleźć dobrą stronę internetową ze statystykami. Oczywiście najłatwiej jest szukać w Internecie, gdzie takich informacji nie brakuje. Możesz także skorzystać z usług jednego z bukmacherów, który na swojej stronie podaje informacje statystyczne.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Numer 2 – Pamiętaj o analizie bukmacherskiej

Gdy znajdziesz dobre źródło danych, następnym krokiem jest nauczenie się, jak prawidłowo z nich korzystać, co znacznie zwiększy możliwości twojej wygranej. Przed rozpoczęciem gry należy sprawdzić, czy przykładowo ktoś nie został odwołany, lub też nie zaszły jakieś niespodziewane zmiany. Jednym z przykładów, który wszystkich zaskoczył, była decyzja o zwolnieniu trenera reprezentacji Polski.

Dlatego też szukaj informacji i śledź fluktuacje kursów – jeśli kurs na dane wydarzenie wzrasta, oznacza to, że buk wie coś, co zmieni zasady gry. Pamiętaj, że im więcej danych możesz zebrać, tym większe jest prawdopodobieństwo, że wygrasz.

Numer 3 – Warto jest posiadać konta u kilku bukmacherów

Ograniczenie liczby kont do jednego może być dla ciebie bardzo niekorzystne na dłuższą metę. W miarę zdobywania doświadczenia zauważysz, że czasami nawet niewielka różnica w kursie może zamienić się w duże pieniądze. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że legalni bukmacherzy bardzo różnie reagują na zmianę kursów pod się pod względem rynku, konkurencji, a nawet ligi i dyscypliny. Oczywiście nie wszyscy koncentrują się na najsłynniejszych dyscyplinach sportowych, więc oferta może ulec pogorszeniu lub wręcz odwrotnie – w zależności od bukmachera. Pamiętaj też, że jeśli chcesz grać w zakłady sportowe, jedynym wyborem będzie legalny bukmacher. Z jakiego powodu o tym wspominamy? To proste, ponieważ czasem nielegalne firmy oferują lepsze kursy bądź bonusy, jednakże nie warto u nich obstawiać, bo inaczej grozi ci mandat.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Numer 4 – Nie obstawiaj zakładów AKO!

Pamiętaj, im mniej masz zakładów na kuponie, tym lepiej dla ciebie. Cóż, czasami fajnie jest wysyłać kupony z wieloma zakładami, jednakże sporty są często nieprzewidywalne i zdarza się, że nawet najbardziej pewny mecz w danej lidze będzie miał zaskakujące zakończenie, dlatego zamiast wybierać ilość, lepiej wybrać jakość. Przemyślany wybór zakładów ma zwykle większe powodzenie, niż obstawianie, ,,bo tak nam się podoba”. Dlatego też przed obstawieniem zakładu, pamiętaj o przeanalizowaniu danego spotkania, zajrzyj na fora bukmacherskie, oraz postaraj się przemyśleć, dlaczego bukmacher zaproponował taką a nie inną stawkę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady w czasie rzeczywistym – czy warto jest w to się bawić?
Następny artykułFortuna czy STS – czyli którego bukmachera lepiej wybrać?