Rejestracja Fortuna to przede wszystkim okazja do tego, by założyć konto u tego bukmachera. Wielu graczy pyta się jednak, jaki kod podać w formularzu i z czym dokładnie się to wiąże. Jesteście ciekawi? Sprawdźmy!

Rejestracja Fortuna. Jaki kod podać?
Rejestracja Fortuna. Jaki kod podać?

Kod promocyjny w Fortunie

Znalezienie formularza rejestracyjnego na stronie Fortuny nie jest skomplikowane i nikt nie powinien mieć z tym żadnych problemów. Jeżeli wejdziecie do tego portalu, na pewno szybko zlokalizujecie przycisk aktywujący proces zakładania konta.

W jednej z rubryk podać można opcjonalnie specjalny kod promocyjny. Niektórzy ignorują tę opcję, ale trzeba przyznać, że nie jest to raczej mądre posunięcie. Przede wszystkim – dzięki wpisaniu hasła bonusowego możemy skorzystać z lepszej oferty powitalnej!

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcecie, by przy waszej rejestracji udostępniono dodatkową premię, na pewno musicie liczyć się z tym, że kod na start jest niezbędny! Jaki jest obecnie aktywny? Łatwo zapamiętać: „BETONLINE„.

Wpisanie kodu jest opcjonalne i trzeba przyznać, że nie każdy z tego korzysta. Problem polega jednak na tym, że promocję powitalną można odebrać tylko jeden raz. Rezygnując z kodu, po założeniu konta nie będziecie już mogli zmienić swojej decyzji.

Aktualna oferta powitalna Fortuna zmienia się cały czas. Jeżeli chcecie sprawdzić, jaką promocję dla nowych graczy przygotowano w tym momencie, wystarczy, że odwiedzicie portal www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet kod promocyjny. Co wpisywać?
Następny artykułJak odebrać wysoki bonus w LvBET?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!