Posiadasz albo chcesz założyć konto w PZBUK? W ramach oferty specjalnej masz szansę na zgarnięcie 25 PLN w formie tak zwanego freebetu!

PZBUK z bonusem 25 PLN! Jak odebrać?
PZBUK z bonusem 25 PLN! Jak odebrać?

Freebet w PZBUK

Promocja jest dostępna jedynie do zakończenia Australian Open 2019, czyli do 27 stycznia. Aby z niej skorzystać, nie musisz dokonywać specjalnej rejestracji czy też wpisywać żadnych kodów bonusowych.

25 PLN od PZBUK przyznawane jest w formie freebetu, czyli zakładu bukmacherskiego za darmo. Kupon za środki bonusowe może być postawiony tylko i wyłącznie w przypadku zakładów z kursem wynoszącym co najmniej 2.0.

Jeżeli chcesz odebrać promocyjny freebet, w okresie trwania promocji musisz zagrać kupon z minimum trzema typami na mecze rozgrywane w Australian Open 2019. Stawka nie może wynieść mniej niż 150 PLN, natomiast liczy się tylko i wyłącznie kursy ogólne o wartości 3.00 i więcej.

Jak odebrać darmowy zakład?

Darmowy Zakład 25 PLN pojawi się na odpowiednich profilach w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji. Co bardzo ważne, nie musi być on wykorzystywany na obstawianie tenisa!

Nie posiadasz konta w PZBUK? Możesz założyć je przez internet i to całkowicie legalnie, gdyż jest to firma z licencją Ministerstwa Finansów. Na start marka oferuje nowym graczom także Darmowy Zakład i to w jeszcze wyższe kwocie niż 25 PLN!

Obstawianie Australian Open 2019, podobnie jak sam turniej, zaczyna wkraczać w decydującą fazę. Masz już swoich faworytów? Być może właśnie teraz jest najlepszy czas na to, by na nich postawić!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł1xBET nie działa. Co robić, by obstawiać mecze?
Następny artykułPrzelew wygranych od bukmachera. W Totalbet trwa 8 minut!
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!