Przegląd topowych firm bukmacherskich – kto jest na szczycie rankingów?

Akceptujesz fakt, że obecnie trzeba decydować się tylko i wyłącznie na legalne firmy bukmacherskie? To jedyna droga, by grać zgodnie z przepisami! Na szczęście takich podmiotów hazardowych jest pod dostatkiem. W tym gronie znajduje się np. Fortuna. Poniżej możesz przeczytać charakterystykę tej firmy bukmacherskiej. Tak samo, jak kilku innych, które w tym momencie działają w sieci z dużym rozmachem.

Fortuna jest w topie legalnych podmiotów hazardowych

Analizujesz rozmaite rankingi? W takim razie na pewno nazwa tej firmy bukmacherskiej jest Ci znana. Fortuna znajduje się w ścisłej czołówce nowoczesnych podmiotów hazardowych. Sporo osób zastanawia się, jak można tam obstawiać. M.in. w legalnie działających punktach stacjonarnych. Więcej lokali – na terenie Polski – ma jedynie STS. A może nie wiesz, czy eFortuna jest bezpieczna? Zastanawiasz się bowiem nad obstawianiem w sieci? Coraz więcej osób wybiera to właśnie konkretne rozwiązanie. Szczególnie pod kątem możliwości oszczędzenia czasu oraz tak samo pieniędzy. Na szczęście ta firma bukmacherska online działa w pełni legalnie. Co ważne, możesz też liczyć na inny wariant. Nie ma bowiem problemu, by typowanie odbywało się poprzez aplikację mobilną. Jest to zaś bardzo ciekawa opcja. Szczególnie dla osób, które na co dzień są często poza swoim domem lub mieszkaniem.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie bonusy przygotowała na start Fortuna?

Warto poświęcić jeszcze jeden akapit temu topowemu bukmacherowi. Należy zaznaczyć, że Fortuna jest bardzo ceniona, ponieważ jest hojna. Jakie bonusy przygotowała zatem na start ta właśnie firma bukmacherska? Na sam początek możesz zainkasować zakład bez ryzyka. Trzeba tylko zarejestrować się, a w czasie wykonywania tego zadania „wklepać” kod bonusowy Fortuna. Dzięki temu potem otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych. Należy mieć na uwadze czynnik, że te oczka mogą być wymienione na zakład bez ryzyka. W kwocie 20 PLN. Co jeszcze jest oferowane przez tego bukmachera online? Jeśli założysz konto i wpłacisz pieniądze, to potem pewnie będziesz chciał obstawić kupon, prawda? Jak przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. Aż do poziomu 600 PLN. Dla wielu osób jest to jedna z najlepszych promocji, które w tym momencie funkcjonują na polskim rynku. W końcu nie ma żadnego ryzyka po Twojej stronie. Jak przegrasz kupon, to otrzymasz zwrot (do poziomu 600 PLN).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co oferują STS i Betfan?

Pierwsza firma bukmacherska zapewnia od lat znakomite warunki bonusowe. Nie może dziwić, że STS jest tak wysoko w rankingach (nierzadko na pierwszej lokacie). Obecnie nowi Klienci mogą zainkasować nawet 1500 PLN. Wystarczy tylko mieć konto, a potem dokonać trzech wpłat. Dużo zwolenników posiada także Betfan. Jest to profesjonalna firma bukmacherska, która również działa legalnie. Nie musisz mieć o to obaw. Nowy Klient może zainkasować m.in. cashback do 600 PLN. Tak samo, jak zakład bez ryzyka (70 PLN). Co jeszcze jest oferowane? To podwojenie drugiego depozytu (100% nawet do 1000 PLN).

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z profesjonalnych typów bukmacherskich?
Następny artykułPromocje dla nowych graczy – czy to najważniejszy element wyboru nowego bukmachera?