Czy profesjonalne typy bukmacherskie to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć odnosić poważne sukcesy w obstawianiu? 

Profesjonalne typy bukmacherskie
Profesjonalne typy bukmacherskie

Darmowe typy bukmacherskie

Każdy z nas chce wygrywać w zakładach bukmacherskich jak najwięcej i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Oczywiście, im wyższa potencjalna wygrana, tym większe ryzyko, a więc mówiąc inaczej – żeby wygrać, trzeba grać i przy tym liczyć się z możliwością straty pieniędzy!

W internecie można znaleźć opinie, z których wynika, że darmowe profesjonalne typy bukmacherskie to idealne rozwiązanie dla osób bojących się podejmowania ryzyka. Nie ma co ukrywać – gracz z doświadczeniem na pewno ma większe szanse na wygraną niż amator. Czy jednak korzystanie z „gotowców” rzeczywiście ma sens?

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętajmy, że nawet ustawione mecze nie dają nam stuprocentowej gwarancji sukcesu. Warto także mieć na uwadze fakt, iż w internecie każdy może nazwać się profesjonalistą, a nawet przedstawić sfałszowane kupony z dużymi wygranymi!

„Korzystam z profesjonalnych typów bukmacherskich ze strony betonline.net.pl, tam najlepsi w Polsce typerzy obstawiają za darmo swoje mecze i nikt nie chce za to pieniędzy. Skuteczność takich typów to często nawet 80%.”

Mimo że cały czas są tacy, którzy korzystają z płatnych typów bukmacherskich, rekomendujemy, by przede wszystkim próbować gry we własnym zakresie albo po prostu korzystać z wiedzy dostępnej na forach internetowych.

Jeżeli rzeczywiście nie czujecie się pewni w obstawianiu, na pewno konsultacja z kimś bardziej doświadczonym nie zaszkodzi. Na pewno jednak nie warto płacić za żadne porady czy gotowe typy! Tego typu rozwiązania tylko potrafią przysporzyć kłopotów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzym są ustawione mecze w bukmacherce?
Następny artykułChcesz wygrywać u bukmachera? Zacznij… przegrywać!
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!