Chciałbyś wiedzieć, jaki bukmacher jest najlepszy według graczy w roku 2019? Bardzo łatwo można się o tym przekonać!

Jaki bukmacher najlepszy w 2019?
Jaki bukmacher najlepszy w 2019?

Najlepsi bukmacherzy 2019

Na polskim rynku bukmacherskim przybywa stron z licencją, które umożliwiają obstawianie wydarzeń sportowych przez internet. Na pewno w roku 2019 będzie ich jeszcze więcej, dlatego warto sprawdzić, które z nich są najlepiej oceniane.

Ranking bukmacherów 2019 na pierwszym miejscu stawia markę Fortuna. Czy rzeczywiście jest to strona, która powinna być uznawana za najlepszą w branży? Wydaje się, że tak – nie tylko dlatego, iż rejestruje się w niej coraz więcej osób, ale ze względu na wiele ciekawych opcji oraz możliwość oglądania meczów za darmo online!

Oczywiście, Fortuna nie jest jedyną opcją dla tych, którzy chcą typować swoje ulubione sporty na dobrych warunkach.

Ranking legalnych bukmacherów

Ciekawą alternatywą dla Fortuny jest chociażby Etoto. Ten legalny bukmacher zyskuje coraz większą popularność i jako jedyny w naszym kraj oferuje na ten moment 200% bonusu za pierwszy depozyt!

Jeżeli zależy wam na jak najlepszym prezencie przy rejestracji, możecie pomyśleć również o Totolotku. Zakładając w nim konto, otrzymacie bonus bez depozytu, a także będziecie mogli skorzystać z doładowania przy debiutanckiej wpłacie!

Pamiętajcie, że wszelkie zestawienia tworzone przez ekspertów to tylko sugestie. Ostateczny wybór należy do was, bo przecież to właśnie wy wiecie co jest najlepsze dla was samych! 🙂

Ranking bukmacherów 2019 – zwycięzca to www.eFortuna.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady Na Żywo u bukmachera Milenium
Następny artykułBez ryzyka na polskie ligi w Etoto!
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!