Jak zachować zimną krew podczas grania zakładów bukmacherskich?

Obstawianie wydarzeń (najczęściej sportowych, ale tak samo politycznych lub rozrywkowych) w firmach hazardowych wyzwala wielkie emocje wśród graczy. Nie każdy potrafi to dobrze kontrolować. A bez tego trudno jest liczyć na regularne zarobki, prawda? Jak zatem podejść do tego zagadnienia? Co jest istotne, by trzymać nerwy na wodzy i nie dać się ponieść emocjom? Sprawdź nasz najnowszy poradnik bukmacherski i przekonaj się jak zachować zdrowy rozsądek grając zakłady.

Należy mieć swój plan na grę i konsekwentnie go realizować

Każdy typer powinien wiedzieć, do czego tak naprawdę dąży. Wpłaciłeś 100 PLN? Masz zamiar wygrać 300 PLN i wypłacić 200 PLN (by cały czas posiadać 100 PLN na dalsze obstawianie)? To tylko przykład. Zadaniem typerów jest jasne określenie swojego celu. Musi on być mierzalny i ambitny. Nie można jednak przesadzać w tym temacie. Zbyt ambitne cele prowadzą bowiem często do porażek i sporej frustracji. A gra powinna dawać radość; nie tylko chodzi tutaj o same pieniądze. Należy zatem zastanowić się, do czego tak naprawdę chcemy dążyć. Potem warto pomyśleć nad odpowiednią strategią pod względem kursów, jak i stawek. Jeśli będziesz miał wszystko zaplanowane, to wystarczy się tego trzymać i nie kombinować. Czasami dzieje się tak, że idzie nam źle. Chcemy zatem zagrać za zdecydowanie więcej pieniędzy, by się odegrać, niż było to pierwotnie ustalone. Tak jednak nie powinno się robić. Ważne jest, by dokładnie wszystko zaplanować i mieć świadomość, że ta taktyka może nas istotnie doprowadzić do realizacji celu. Wtedy będzie nam o wiele łatwiej okiełznać negatywne emocje, które czasami też pojawiają się w czasie typowania w firmach hazardowych.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego nie warto odgrywać się po porażkach?

Są sytuacje, kiedy nawet stosunkowo spokojne na co dzień osoby tracą nerwy i nie potrafią ich w 100% kontrolować. Czasami przegrywamy kupony, chociaż wszystko wskazywało na to, że wygramy. Są jednak momenty, kiedy nawet dokładna, rzetelna analiza nie jest wystarczająca. W takich sytuacjach nie można się jednak od razu odgrywać. Sporo osób tak robi, co finalnie kończy się… jeszcze większymi przegranymi. Wszak w emocjach trudno o podejmowanie racjonalnych, słusznych decyzji. Musisz zatem przygotować się mentalnie na wystąpienie niekorzystnych sytuacji. Wtedy będziesz wiedział, co zrobić, by nie popadać w jeszcze większe straty. Warto wszystko ułożyć sobie w głowie. Wiedz, że porażka nie jest końcem świata. Trzeba wyciągnąć z niej wnioski, ale takie wpadki nie powinny spowodować, że nagle zmieniamy model obstawiania o 180 stopni. Ustal sobie, że grasz na przykład (live) przez dwie godziny i ani minuty dłużej. Jeśli przegrasz, to trudno. Tak się czasami dzieje. Wyłącz komputer i zajmij się innymi sprawami. Wróć do grania wtedy, kiedy emocje już opadną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami lepiej odpuścić sobie typowanie

Są momenty, w których absolutnie nie powinniśmy brać się za typowanie wydarzeń dostępnych u bukmacherów online. Masz obecnie kłopoty w pracy? Twoja głowa jest przepełniona myślami dotyczącymi tych spraw? A może masz pewne problemy rodzinne? W takiej sytuacji nie ma sensu typować. Wszak nie będziesz w stanie w 100% wykonać dokładnej analizy. Lepiej zagrać wtedy, kiedy będziesz czuł się o wiele spokojniejszy…

Poprzedni artykułBłędy graczy którzy obstawiają zakłady bukmacherskie
Następny artykułObstawianie sportów walki – poradnik