Każdemu graczowi zależy na tym, by na początku odebrać wysoki bonus w LvBET. Jak u tego bukmachera wygląda rejestracja i czy rzeczywiście da się skorzystać z premii specjalnej?

Jak odebrać wysoki bonus w LvBET?
Jak odebrać wysoki bonus w LvBET?

Darmowy bonus w LVbet

Przy rejestracji gracz ma prawo do wybrania sposobu dokonania pierwszych dwóch wpłat. Może zdecydować się na bonus powitalny albo też zrezygnować z niego i skorzystać z klasycznych warunków.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że większość nowo zarejestrowanych klientów bukmachera decyduje się na zgarnięcie bonusu. Warto jednak podkreślić, że nie każdy otrzymuje premię o takiej samej wartości!

Przede wszystkim warto mieć na uwadze, że im więcej wpłacimy na nowo założone konto bukmacherskie, tym pokaźniejszą premię uzyskamy. Jakby tego było mało, można wpisać kod promocyjny i tym samym otrzymać jeszcze lepszy bonus.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego każdy z graczy może podać kod uprawniający do zgarnięcia dodatkowych bonusów. W przypadku LvBET aktualne hasło promocyjne to: „BETONLINE„.

Kod może być wykorzystany tylko przy rejestracji, dlatego też warto się zastanowić, czy nie warto tego zrobić. Oczywiście, jest to tylko dobrowolna opcja, na którą w żaden sposób nie trzeba się decydować.

Proces rejestracyjny w LvBET zajmuje dosłownie chwilę. Nieprawdą jest, żę długo czeka się na weryfikację danych. Zazwyczaj trwa to do 15 minut.

Wykorzystaj kod „BETONLINE” na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRejestracja Fortuna. Jaki kod podać?
Następny artykułBukmacher internetowy Superbet
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!