Czy obstawianie meczów w STS możliwe jest bez dowodu osobistego? W jaki sposób grać u tego bukmachera, by było to legalne i bezpieczne?

Jak grać w STS bez dowodu?
Jak grać w STS bez dowodu?

Obstawianie w STS bez weryfikacji

Na pewno miałeś już okazję dowiedzieć się o tym, że przy rejestracji konta można odebrać w STS bonus bez depozytu. Najpierw trzeba jednak założyć profil gracza, a mówi się, iż do tego wymagany jest dowód osobisty. Czy aby na pewno? Sprawdzamy!

Jeżeli chcesz obstawiać online w STS, nie musisz wcale posługiwać się dowodem czy paszportem. Od pewnego czasu dostępna jest u tego bukmachera opcja rejestracji bez weryfikacji.

Jak dokładnie to działa? To bardzo proste i dostępne dla wszystkich! Wchodzisz na oficjalną stronę, czyli www.STS.pl, wypełniasz formularz, a potwierdzanim swoich danych zajmujesz się w późniejszym, dogodniejszym czasie.

Rejestracja w STS bez dowodu

Uwaga! Zakładając konto tymczasowe STS też można wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. Jest to specjalne hasło, które daje 29 PLN bez depozytu i do 1000 PLN po zleceniu pierwszego przelewu.

Warto mieć na uwadze, że w STS konto bez weryfikacji wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Nie można z niego zlecać wypłat środków ani też stawiać za duże kwoty (łącznie 5000 PLN). Jak widać, nie jest to propozycja dla każdego.

Czy to wszystko aby na pewno legalne? STS działa zgodnie z prawem, dlatego nie masz się o co martwić! 😉

sts kod promocyjny 2019
sts kod promocyjny 2019

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEwinner bonus bez depozytu na start – promocja dla nowych?
Następny artykułTotalbet bonus bez depozytu 2019. 10 PLN freebet dla każdego!
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!