Nikt z nas nie chce, by bukmacher pobierał sobie dużą marżę. Chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie wynosi ona w przypadku strony, na której grasz?

Ile wynosi marża u mojego bukmachera?
Ile wynosi marża u mojego bukmachera?

Marża u bukmachera

Dlaczego wartość marży bukmacherskiej jest tak istotna? Przede wszystkim umożliwia nam określenie, ile bukmacher zarabia na różnicach kursowych. Ujmując to najprościej jak się da, im marża jest niższa, tym lepiej dla nas i naszego portfela.

Jeżeli grasz bardzo rzadko, możesz pokusić się nawet o przeliczenie marży w interesującym cię meczu, ale tego typu zabiegi raczej prędzej czy później bardziej zniechęcają do bukmacherki, niż na odwrót. I właśnie dlatego po prostu dobrze raz na jakiś czas przeczytać o aktualnych danych dotyczących ofert bukmacherów w Polsce.

Obecnie najniższą średnią marżą pochwalić się może firma Forbet. Drugie miejsce zajmuje Fortuna, a kolejne – Totalbet. Tuż za podium znalazło się ETOTO.

Poniżej prezentujemy wam zestawienie marż, w którym brane były pod uwagę wartości dotyczące rozgrywek piłkarskich w ligach: Serie A, LaLiga, Bundesliga oraz Premier League:

MiejsceBukmacher Średnia
1. Forbet3.30
2. Fortuna3.77
3. Totalbet3.88
4. ETOTO4.18
5.PZBUK4.95
6.STS5.26
7. LV BET5.28
8. Milenium5.92
9. Totolotek6.85

Warto wziąć pod uwagę, że lider wśród zakładów na piłkę nożną wcale nie musi radzić sobie tak samo dobrze jeśli chodzi o ofertę na koszykówkę czy inne dyscypliny.

Najniższa marża bukmacherska 2019 jest zatem w Forbet, ale tylko jeśli chodzi o kluczowe ligi europejskie w piłce nożnej. W przypadku pozostałych dyscyplin prawdopodobnie także wkrótce powstaną podobne tabele!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPrzelew wygranych od bukmachera. W Totalbet trwa 8 minut!
Następny artykułJaki jest aktualny kod vouchera STS?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!