U jakiego bukmachera w Polsce można obstawiać bez podatku najważniejsze wydarzenia sportowe? Oto aktualne informacje na ten temat!

Gdzie można obstawiać bez podatku w Polsce?
Gdzie można obstawiać bez podatku w Polsce?

Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera

Każdy z nas chce u bukmachera zyskiwać jak najwięcej, dlatego tak często szukamy informacji o obstawianiu bez podatku. Bukmacher Forbet swego czasu cały czas pozwalał na typowanie bez 12% opłaty od zagranej stawki, ale obecnie organizuje takie promocje tylko od czasu do czasu.

W chwili obecnej nie ma żadnego bukmachera online w naszym kraju, który dawałby graczom okazję do grania wszystkich kuponów bez podatku. Można jednak podać kilka portali organizujących tego typu akcje dość często.

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie bez podatku w Polsce jest możliwe, chociaż nie do końca tego typu promocje oznaczają, iż nie płacimy 12% od wniesionej stawki. Państwo, rzecz jasna, na takich ofertach nic nie traci, bowiem w rzeczywistości odprowadzamy nasz podatek.

Innymi słowy, bukmacherzy dokładają nam 14 czy 12 procent od wygranych, tak abyśmy zdobyli dokładnie tyle, ile na stronach bez podatku. Można więc powiedzieć, że jest to swego rodzaju sprytny chwyt marketingowy. Warto jednak podkreślić, że dość skuteczny!

Promocje „bez podatku” znajdziecie najczęściej w:

  • Milenium
  • Totolotek
  • Fortuna
  • LvBET

Jeżeli macie już konto u któregoś z podanych wyżej bukmacherów, sprawdźcie, kiedy będziecie mogli teraz zagrać bez podatku. Możecie też, oczywiście, zarejestrować się tam, gdzie jeszcze tego nie zrobiliście!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSuperbet kursy bukmacherskie
Następny artykułCzym są ustawione mecze w bukmacherce?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!