Gracze często zadają sobie pytania, typu – który bukmacher jest najlepszym wyborem dla nich? Która firma może zapewnić graczom więcej korzyści? Z tego powodu dziś dowiesz się, jakie zalety i wady mają bukmacherzy STS i Fortuna!

Fortuna czy STS – czyli którego bukmachera lepiej wybrać?

Opinie z for bukmacherskich

Na forach bukmacherskich od dawna toczą się wojny o to, który bukmacher jest najlepszy, w końcu jest to dość popularny powód, do ,,wojny” z racji tego, że te dwie firmy bukmacherskie zazwyczaj zapewniają graczom najwięcej ofert oraz bonusów.

Oczywiście możesz wejść na forum bukmacherskie, aby posłuchać innych graczy, którzy obstawiają mecze u STS lub Fortuny, co z pewnością da nam znać, który sposób wybrać. Istnieją różne opinie na temat tych legalnych bukmacherów, gracze mają też różne doświadczenia, jeśli chodzi o grę u wybranych bukmacherów. Pamiętaj jednak, że każdy styl gry jest nieco inny. Wybór swojego bukmachera jest bardzo ważny, z racji tego, że na polskim rynku jest wielu bukmacherów.

Każdy z nas stawia nieco inaczej. Bierze również udział w innych ligach, imprezach sportowych i ma możliwość inwestowania innych kwot. Z jednej strony najważniejsze są kursy i niska marża, podczas gdy dla innych jest to różnorodność zakładów bez depozytów.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Czy STS jest lepszy od Fortuny?

Co może powiedzieć, że bukmacher STS jest lepszy od Fortuny? Na pewno można zauważyć, że STS ma większy bonus powitalny, bez depozytu możesz otrzymać nawet 25 zł na obstawianie. STS ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Oczywiście zaletą tego bukmachera jest to, że pomoc online STS jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowym atutem jest wiele opcji, w tym oczywiście wirtualne sporty i e-sporty, a także dobrze działające aplikacje mobilne na smartfony z systemem iOS i Android.

Zarówno w STS, jak i Fortunie możesz oglądać grę online za darmo. Darmowe imprezy sportowe stają się coraz bardziej popularne wśród graczy i nic dziwnego, że ludzie na forach bukmacherskich wciąż zadają o to pytania – z racji tego, że każdy przecież chce oglądać sport na żywo za darmo, czyż nie?

Kto posiada większy wybór transmisji?

Teoretycznie u każdego z tych buków znajdziesz strumień z podobnych wydarzeń. Dlatego jeśli są jakieś różnice, będą one drugorzędne. Największą zaletą jest to, że bardzo łatwo jest grać w mecze online w STS i Fortunie za darmo. Oczywiście rozgrywkę można oglądać online w aplikacjach mobilnych obu bukmacherów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

To który bukmacher jest lepszy?

Tak naprawdę nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi – z racji tego, że to tak naprawdę od ciebie zależy, którą ofertę uznajesz za najlepszą. Nie jesteśmy w stanie postawić jednego bukmachera nad drugim, z racji tego też, że ich oferta jest bardzo do siebie zbliżona. Przykładem może być to, że od kiedy STS zaczął oferować swoją nową usługę – Betgames STS, to Fortuna poszła w ślad za tym bukmacherem i stworzyła własną kopię tej oferty nazywając ją ,,Bet On Games”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTop 4 porady bukmacherskie na rok 2021
Następny artykułCzy e-sporty są opłacalne do obstawiania zakładów?