Dwie promocje w jeden dzień? Tak, bukmacher Fortuna ma dla graczy Bezpiecznik LIVE oraz Happy Hours!

Fortuna Bezpiecznik LIVE i Happy Hours. Dwie promocje w jeden dzień!
Fortuna Bezpiecznik LIVE i Happy Hours. Dwie promocje w jeden dzień!

Piątek z Fortuną. Bonusy i promocje

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o osobach, które obawiają się piątku trzynastego. Teraz będą go pamiętać bardzo pozytywnie!

W ramach najnowszej promocji od marki Fortuna do zgarnięcia są dwie oferty specjalne – Bezpiecznik LIVE oraz Happy Hours. Sprawdźcie, na czym polegają i co zrobić, by z nich skorzystać.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Fortuna Bezpiecznik LIVE

Bezpiecznik to nic innego jak możliwość otrzymania zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu AKO oraz MAXIKOMBI. Ile można zdobyć i za co? W tym przypadku do zgarnięcia jest dokładnie 20 PLN.

Aby mieć szansę na zdobycie zwrotu, należy postawić kupon wielokrotny w dziale LIVE. Minimalna stawka kwalifikująca się do promocji to 20 PLN, ale można też stawiać więcej!

Do zdobycia jest 20 PLN w formie punktów FKP, które można wykorzystać na dalsze obstawianie wydarzeń sportowych na www.eFortuna.pl.

Happy Hours w Fortunie. Wygrane większe o 14%!

Liczysz, że wygrasz? Promocja Happy Hours to wygrane powiększone aż o 14 procent względem tradycyjnej oferty. Tym razem szczęśliwe godziny obowiązują od 9.00 do 19.00!

Jeżeli chcemy wygrać więcej, niż normalnie, musimy postawić kupon z co najmniej trzema zdarzeniami o kursie 1,30 lub wyższym. Kolejnym krokiem jest dodanie do zakładu bonusu kursowego 1,14, który powiększa wygrane.

W ciągu całego dnia można postawić więcej niż jeden kupon promocyjny. Happy Hours obowiązują na całą ofertę bukmachera, a nie tylko na określone rozgrywki.

Fortuna to legalny bukmacher, tak więc wszystkie jego akcje promocyjne udostępniane są zgodnie z przepisami ustawy hazardowej. Każdy chętny może korzystać z nich do woli!

Co obstawiać? Warto sprawdzić porady dla początkujących typerów!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZbuk bonus bez depozytu 2020
Następny artykułJaki wpisać kod promocyjny u bukmachera, by nie żałować?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!