Czy bukmacher Ewinner przygotował bonus bez depozytu na start dla nowych graczy? Co już wiemy na ten temat, a jakich informacji możemy spodziewać się wkrótce – wszystkiego dowiesz się już za moment!

Ewinner bonus bez depozytu na start - promocja dla nowych?
Ewinner bonus bez depozytu na start – promocja dla nowych?

Ewinner bonus na start 2019

Bukmacher Ewinner znajduje się na liście legalnych podmiotów Ministerstwa Finansów. Oznacza to, ze może w pełni legalnie w naszym kraju przyjmować zakłady wzajemne.

Na ten moment niewiele wiemy na temat tej marki. Wiadomo, że będzie dostępna pod adresem Ewinner.pl, natomiast jaki będzie oferowała bonus powitalny, promocje i tak dalej – cały czas to jedna wielka tajemnica!

sts kod promocyjny 2019
sts kod promocyjny 2019

Ewinner promocje bukmacherskie

Bardzo wiele osób chciałoby zobaczyć Ewinner bonus bez depozytu, ale czy to aby na pewno możliwe? Marka obiecuje przed oficjalnym otwarciem, że uczyni gracza królem – wygląda więc na to, iż będzie nastawiona na porządne rozpieszczanie klientów!

Niestety, cały czas nie udało nam się dowiedzieć więcej o Ewinner i tego, co będzie można w nim znaleźć. Oczywiście, będziemy starali się jak najszybciej wynegocjować dla was Ewinner kod promocyjny, tak byście mogli otrzymać na start jeszcze więcej niż w standardowy sposób!

Kiedy można spodziewać się konkretnych informacji? Nie chcemy wprowadzać was w błąd, dlatego napiszemy wprost, że jeszcze niewiele się dzieje w tej kwestii, a my plotek szerzyć nie będziemy!

Chcesz już teraz zgarnąć jakąś premię bez wpłaty? Zerknij do marki STS, która z kodem promocyjnymBETONLINE” daje aż 29 PLN na dobry początek, a potem do 1000 PLN przy wpłacie numer jeden!

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odebrać 20 PLN w LvBET bez depozytu?
Następny artykułJak grać w STS bez dowodu?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!