Meczyki Ligue 1 online bez jakichkolwiek opłat? Kibice w Polsce pod tym względem nie mają co narzekać, gdyż właśnie tak opcja dostępna jest dla każdego chętnego!

Darmowe meczyki Ligue 1 online. Transmisje bez opłat dla kibiców
Darmowe meczyki Ligue 1 online. Transmisje bez opłat dla kibiców

Liga francuska w internecie – streamy z dowolnego miejsca!

Kiedy oglądamy ligę francuską w internecie, możemy uruchomić stream z dowolnego miejsca, w którym mamy dostęp do sieci. To my decydujemy czy chcemy obejrzeć spotkanie daleko poza domem, czy na kanapie w salonie. Bez względu na to, na jakim urządzeniu będziemy oglądać i co konkretnie, wszystko będzie legalne i bezpłatne!

Nie wszyscy wiedzą, że w Polsce można oglądać Ligue 1 za darmo, a do tego potrzebne jest tylko założenie konta na stronie www.eFortuna.pl lub www.STS.pl. Przy typowaniu zakładów live w tych portalach do uruchomienia są transmisje, które ułatwiają zawieranie skutecznych zakładów!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Co trzeba mieć, by oglądać Ligue 1 za darmo?

Jeżeli interesuje nas oglądanie Ligue 1 za darmo, potrzebne jest nam do tego jedynie darmowe konto typerskie. Taki profil nic nie kosztuje i jest legalny (jeżeli tylko zarejestrujemy się u odpowiedniego bukmachera).

Rejestracja w zasadzie nikomu nie powinna sprawić najmniejszych trudności. W przypadku www.STS.pl nie trzeba nawet pokazywać dowodu osobistego, a jeżeli wpiszemy kod promocyjny „BETONLINE” dostaniemy na start aż 29 PLN bez wpłaty własnej i bonus 100% do 1200 PLN przy pierwszym przelewie na konto typerskie.

Oglądanie meczów za darmo w STS nie jest tylko chwytem marketingowym, a usługą działającą i ułatwiającą życie bardzo wielu osobom. Jeżeli chcecie się o tym przekonać na własnej skórze, na dobry początek możecie obejrzeć film zamieszczony poniżej:

Fortuna pokazuje Ligue 1 bez opłat. Na start bonus bez depozytu 20 PLN!

Dla tych, którzy chcą obstawiać i oglądać Ligue 1 w internecie, darmowe mecze i zakłady live oferuje też portal www.eFortuna.pl. Założenie u niego konta jest kwestią paru chwil, a dodatkowo możemy liczyć na trzy prezenty powitalne, z czego jeden to premia bez wpłaty własnej!

Pakiet powitalny w Fortunie to 20 PLN bez depozytu, do 2000 PLN przy wpłacie numer jeden oraz 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Aktywny kod promocyjny to „BETONLINE„, a jego wpisanie jest możliwe tylko i wyłącznie przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego!

Jak założyć konto z bonusem w Fortunie? Poradnik wideo pokazuje wszystko krok po kroku:

A w jaki sposób wy oglądacie mecze Ligue 1 w internecie? Opcji wiele nie ma, ale ważne jest to, że każda nie wiąże się z dodatkowymi opłatami!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS. Oferta zakładów na e-sport
Następny artykułPrzezroczysty telewizor Xiaomi
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!