Na pewno każdy z was słyszał o terminie ustawione mecze. Ale czy na pewno wiecie, czym one są w bukmacherce? Sprawdźcie to już teraz!

Czym są ustawione mecze w bukmacherce?
Czym są ustawione mecze w bukmacherce?

Ustawione mecze – fixy i insidery

Ustawione mecze to nic innego, jak wydarzenia sportowe, których wynik został z góry ustalony. Bardzo często o całym procederze wiedzę posiadają tylko niektóre osoby z konkretnego zespołu zamieszczonego w całą sprawę, dlatego niekiedy bardzo trudno jest wyegzekwować kary w tego typu sytuacjach.

Czy rzeczywiście istnieje coś takiego jak ustawione mecze w bukmacherce? Oczywiście, że tak i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że bardzo rzadko o „ustawkach” można przeczytać na forach czy innych publicznych miejscach.

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie często dowiadują się o różnych „kombinacjach” i wycofują ze swojej oferty podejrzane spotkania. Ustawione mecze to bowiem nie tylko dogadywanie się prezesów przy zielonym stoliku, ale także strajki piłkarzy i tym podobne.

Mitem jest fakt, że każdy ustawiony mecz zawsze daje nam zarobić. Oczywiście, gdybyśmy mieli stuprocentową pewność, że udało nam się postawić odpowiednie spotkanie, pewnie tego problemu by nie było.

Problem polega jednak na tym, że w internecie często pojawiają się fałszywe informacje, które niewiele mają wspólnego z prawdą.

Rajem dla miłośników ustawek bukmacherskich są bez wątpienia najniższe ligi. Obecnie nawet okręgówkę można obstawiać online, a czasem nawet na żywo!

Zakłady na najniższe ligi dostępne są na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie można obstawiać bez podatku w Polsce?
Następny artykułProfesjonalne typy bukmacherskie
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!