Obstawianie zakładów na wirtualne sporty ciągle rośnie Otóż dzieje się tak, ponieważ zakłady na te sporty jako jedyne są dostępne przez 365 dni w roku. Czy warto na nie postawić? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Czy e-sporty są opłacalne do obstawiania zakładów?

Zakłady wirtualne – opcje obstawiania

Jednym z najpopularniejszych e-sportów jest piłka nożna. Jesteście w stanie także spróbować przewidzieć mecze tenisa oraz koszykówki i innych sportów. Swoją popularnością cieszą się także wyścigi zwierząt. Najpopularniejszym wyborem wśród nowicjuszy są wyścigi psów. Wymienione sporty nie wymagają specjalnej wiedzy aby je obstawić. Tak naprawdę w dużej mierze wyniki w tym przypadku zależą od specjalnie przygotowanego algorytmu.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Jakie są zalety obstawiania e-sportów?

Przez sytuacje jaką mamy na świecie związana z pandemią oraz w momencie braku sezonu na większości sportów, wiele osób decyduje się obstawić swoje zakłady na e-sporty. Porównując sporty wirtualne do zwykłych gier, możemy zaobserwować, że jedno od drugiego tak znacząco się od siebie nie rożni, ponadto są one dostępne przez cały rok . Możesz także swobodnie obstawiać handicapy lub dokładne wyniki. Dodatkowo spotkania nie trwają zbyt długo, bo jest to około 7-15 min. Patrząc na to, wirtualne są znacznie krótsze od zwykłych sportów.

U którego buka można obstawiać sporty wirtualne?

Bukmacherzy którzy oferują zakłady w e-sportach to: STS, Betfan, Fortuna i Betclic. Faktem jest, że zbiegiem czasu ta liczba zwiększy się, ale na dzień dzisiejszych to tylko kilku buków oferuje takie zakłady. Naturalnie każdy bukmacher który oferuje zakłady w e-sportach zapewni regularne bonusy, które możesz wykorzystać do wirtualnych zakładów. Ważne żeby pamiętać, że te zmieniają się co chwile, ponieważ bukmacherzy w ten sposób chcą przyciągnąć jak

największą liczbę klientów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto obstawiać?

Najważniejszy jest fakt aby traktować te rozgrywki w formie rozrywkowej, a nie porównując je do rzeczywistych sportów czy zakładów politycznych. Ważne jest aby wiedzieć, że w tym przypadku głównym czynnikiem wygranej jest algorytm. Dlatego wyniki mogą być całkowicie nieoczekiwane. Nie ma wątpliwości, że typerzy, którzy wybiorą realną dyscyplinę, będą mieli większe szanse do precyzyjniejszego określenia potencjału konkretnego gracza lub drużyny, tak więc jeśli zastanawiasz się, czy możesz zarabiać na e-sportach, lepiej zastanów się dwa razy. Więc oczywistym faktem jest, że lepiej obstawiać zwykłe sporty rzeczywiste, a te wirtualne najlepiej obstawiać wtedy gdy chcemy oderwać się na chwile od rzeczywistości lub gdy nie ma lepszego sposobu na grę, ponieważ na dłuższą metę mogą się najzwyczajniej nie opłacić. Także jeśli chcemy się oderwać na chwile od zwykłych zakładów, można sobie spróbować swoich sił w e-sportach. W końcu nie trudno jest zauważyć zalety tych zakładów, choć z innej strony należy wziąć pod uwagę, aby nie dać się wciągnąć w chęć odgrywania, bo w przeciwnym razie będzie to miało negatywne skutki i odbije się to na naszym portfelu, a w tej dziedzinie o uzależnienie nie jest trudno.

Poprzedni artykułFortuna czy STS – czyli którego bukmachera lepiej wybrać?
Następny artykułBłędy graczy którzy obstawiają zakłady bukmacherskie