Każdy z nas chciałby wygrywać regularnie u bukmachera, ale wiadomo, że nie jest to łatwe. Mamy jednak dla was dość nietypową radę. Swoją drogę na typerski szczyt zacznijcie od… przegrywania.

Chcesz wygrywać u bukmachera? Zacznij... przegrywać!
Chcesz wygrywać u bukmachera? Zacznij… przegrywać!

Sposoby na wygrywanie z bukmacherem

Gracze mają różne sposoby na to, by zacząć zarabiać na bukmacherce. Jedni inwestują w profesjonalne typy bukmacherskie, inni biorą się porządnie za edukację, a są też i tacy, których interesują przede wszystkim ustawione mecze.

Każdy sposób ma jakiś sens i na pewno prędzej czy później, przy odpowiednim uporze, może przynieść sukces. Problem w tym, że nie każdy ma dużo cierpliwości, a to bardzo ważna cecha u typera. Gracze strasznie boją się też przegrywać, a to wcale nic złego!

Początkującym często wydaje się, że profesjonalni typerzy nie popełniają żadnych błędów i wygrywają wszystko, jak popadnie. Nic bardziej mylnego – nawet najlepszy zawodowiec na świecie kończy niektóre dni na minusie. On jednak doskonale zdaje sobie sprawę, że od tego nie zawali mu się świat!

Ba, każdą przegraną dobrze jest traktować jak swego rodzaju lekcję. Jeżeli dokładnie przeanalizujecie kupon, sprawdzicie jeszcze raz statystyki, być może wyłapiecie coś, na co wcześniej nie zwróciliście uwagi. Następnym razem na pewno będziecie już o tym pamiętać i z biegiem czasu zaczniecie takich wpadek zaliczać coraz mniej.

Zakłady bukmacherskie online to zabawa tylko dla osób, które gotowe są nie tylko zyskiwać, ale też tracić. Jeżeli chcecie od samego początku zarabiać i zarabiać, raczej powinniście poszukać innego zajęcia niż obstawianie meczów!

Chcesz wykonać pierwszy krok? Typowanie online możliwe jest tylko z darmowym kontem. Założysz je na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułProfesjonalne typy bukmacherskie
Następny artykułCzy warto obstawiać mecze u bukmachera?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!