Jaki bukmacher jest najczęściej polecany dla początkujących typerów? Sprawdzamy, czy na pewno najlepszy dla wszystkich jest tak samo dobry dla tych, którzy dopiero zaczynają obstawiać!

Bukmacher najlepszy dla początkujących
Bukmacher najlepszy dla początkujących

Najlepszy bukmacher dla początkujących

Najlepszy bukmacher to dla jednych strona, gdzie można obstawiać po bardzo dobrych kursach, a dla drugich – możliwie jak najwięcej bonusów o dużej wartości.

Dla początkujących ważne są różne rzeczy, ale uważamy, iż takie osoby powinny skupić się przede wszystkim na obstawianiu, niż „bawieniu się” w zgarnianie przeróżnych bonusów.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Dla nowych graczy ciekawą propozycją może być najpopularniejszy bukmacher w Polsce, czyli bukmacher STS. Nie dość, że z kodem promocyjnymBETONLINE” można u niego zdobyć 29 PLN, to jeszcze w ofercie znajduje się bardzo dużo zakładów na wiele dyscyplin.

Jaki bukmacher na początek?

Oczywiście, każdy ma inne potrzeby i trudno jest generalizować. Na pewno nie można przy rozpoczęciu przygody z obstawianiem skupić się wyłącznie na wartościach bonusów – w ten sposób niekoniecznie musimy najlepiej na tym wyjść.

Na łamach naszej strony cały czas informujemy o nowościach związanych z bukami online oraz piszemy o wszystkich istotnych promocjach. Tego rodzaju dane powinny wystarczyć do tego, by każdy mógł podjąć decyzję, gdzie najlepiej obstawiać mecze według konkretnych kryteriów.

Uwaga! Tylko przez limitowany czas dostępny jest w Betclic kod promocyjnyKOD500„. Nowi gracze mogą otrzymać zwrot za przegrany pierwszy kupon i to aż do kwoty 500 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan kod promocyjny na 50 PLN na obstawianie!
Następny artykułBetclic z większym bonusem. Premia powitalna to teraz 510 PLN z kodem „KOD510”!
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!