Bukmacher internetowy Superbet pojawia się coraz częściej w różnego rodzaju informacjach branżowych. Czy jednak wiadomo coś już więcej na jego temat?

Bukmacher internetowy Superbet
Bukmacher internetowy Superbet

Superbet legalny bukmacher w Polsce

Superbet jest rumuńską marką bukmacherską, która działa w naszym kraju zgodnie z prawem. Na ten moment buk posiada licencję tylko na przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych, ale na początku 2019 roku ma się to zmienić.

Jeżeli wszystko pójdzie po myśli przedstawicieli Superbet w Polsce, wkrótce będzie to kolejny legalny bukmacher internetowy. Prawdopodobnie będzie dostępny pod tym samym adresem WWW, co obecnie.

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Strona internetowa Superbet w chwili obecnej zawiera aktualne kursy, jakie można postawić w punktach dostępnych na terenie całego kraju. Jeżeli chcecie porównać ofertę tej firmy do innych, możecie to zrobić w każdej wolnej chwili!

Na ten moment jest zdecydowanie za wcześnie, by pisać o planach na przyszłość Superbet oraz oczekiwaniach graczy wobec tej marki. Obecnie nie wydaje się ona wyjątkowo popularna, ale kto wie, czy nie zmieni się to, gdy wkroczy do internetu.

Pozostaje nam czekać na pierwsze konkrety w sprawie Superbet. Wiadomo już, że ten bukmacher internetowy nie pojawi się w roku 2018, jak było to początkowo planowane.

Poinformujemy was, gdy tylko rejestracja online w Superbet będzie już dostępna. Tymczasem proponujemy sprawdzić aktualne oferty innych marek bukmacherskich dostępnych u nas w kraju!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odebrać wysoki bonus w LvBET?
Następny artykułTotalbet premia bez depozytu
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!