Ta firma bukmacherska działa ze sporym rozmachem. To oczywiście przekłada się na fakt, że coraz więcej osób chętnie decyduje się na zarejestrowanie tam konta. Warto podkreślić, że Betfan „wita” nowych Klientów znakomitymi promocjami. Oferta (w porównaniu z innymi podmiotami z tej branży) jest naprawdę rewelacyjna! Co można konkretnie zainkasować po założeniu internetowego konta w Betfan?

Co warto wiedzieć o oferowanym cashbacku?

Już pierwszy bonus jest znakomity (a tak naprawdę… to dopiero początek atrakcji). Warto zaznaczyć, że nowy Klient może zainkasować cashback. Aby tak się stało, należy założyć internetowe konto. Warto w czasie realizowania tego prostego, nieskomplikowanego zadania wpisać kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”. Po co? O tym przekonasz się za moment. Potem gracz powinien wpłacić pieniądze. Minimalnie może zrealizować depozyt na sumę 50 PLN. Tymczasem maksymalna opcja to dokładnie 600 PLN. Następnie trzeba postawić pierwszy kupon. Jeśli zagrasz, a potem przegrasz, to otrzymasz zwrot postawionej stawki. Tak jak wspominaliśmy, oferowany jest cashback do poziomu 600 PLN. Co ważne, czeka Cię tylko jednokrotny obrót przyznanym bonusem. Potem (po zrealizowaniu tej czynności) będziesz mógł swobodnie np. wypłacić pieniądze. Transakcje finansowe w tym bukmacherze są zaś realizowane nie tylko szybko, lecz przede wszystkim bezpiecznie.

Czym cechuje się bonus od drugiej wpłaty?

Wiele podmiotów hazardowych oferuje tylko jedną promocję powitalną. A Betfan jest pod tym względem zdecydowanie bardziej hojny. W końcu możesz zainkasować także coś fajnego od drugiej wpłaty. Ta promocja (podobnie, jak pierwsza) robi spore wrażenie. Wszak oferowane jest podwojenie wpłaty. Maksymalnie możesz zainkasować 100% do 1000 PLN. Z kolei minimalna wpłata, która tak samo uprawnia do wzięcia udziału w tej promocji, to 100 PLN. Zakłady bukmacherskie Sport Betfan bonus to zatem ciekawa opcja. Warto także wspomnieć o warunkach związanych z obrotem. Są one opisane bardzo dokładnie m.in. na Sport Betfan. Najważniejsze jest to, że musisz zagrać za trzykrotność otrzymanego bonusu. Masz na to dokładnie 14 dni. Na poczet bonusu są zaliczane wyłącznie kupony akumulowane składające się minimum z trzech zdarzeń. Ogólny kurs nie może być zaś mniejszy od 2,50.

Na jakie inne promocje można liczyć?

Jeśli w trakcie zakładania konta w firmie bukmacherskiej Betfan wpiszesz kod o treści „SPORTBETFAN”, to możesz dzięki temu zyskać naprawdę sporo… Wszak będziesz mógł zainkasować dodatkowy zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Takie promocje cieszą się zaś sporym zainteresowaniem wśród graczy. Są także polecane przez zawodowców od bukmacherki. W końcu tutaj… nic nie ryzykujesz. Możesz postawić kupon i uzyskać przewidziany przez Ciebie wynik. A jeśli przegrasz, to nic wielkiego się w sumie nie stanie. Wszak nie stracisz swoich pieniędzy. Ryzykujesz kapitałem przyznanym bowiem przez tego bukmachera internetowego.

Poprzedni artykułCzy warto grać w naziemnych punktach bukmacherskich?
Następny artykułDlaczego warto korzystać z profesjonalnych typów bukmacherskich?