Etoto ma dla graczy zwrot 20 PLN za przegrany kupon. Poznaj zasady środowej oferty specjalnej dla bukmacherskich pechowców!

Bonus od Etoto. Odzyskaj 20 PLN za przegrany kupon!

Jednym zdarza się to częściej, a innym rzadziej, ale jedno jest pewne – nie ma osoby, która nigdy nie przegrałaby u bukmachera chociażby jednego kuponu. To z kolei pozwala wysnuć wniosek, że środowa oferta Etoto skierowana jest dosłownie do wszystkich! 

Jeżeli zagrasz w dniu 19 grudnia, czyli w tę środę, zakład wielokrotny za minimum 100 PLN, na twoje konto będzie mogło w przypadku przegranej trafić 20 PLN.

W ciągu dnia można zgarnąć maksymalnie jedną premię. Liczy się porażka w pierwszym kuponie zagranym zgodnie z warunkami podanymi w regulaminie. 

Nie ma żadnego znaczenia, na jaki mecz oraz dyscyplinę postawisz. W tej kwestii wybór należy do ciebie. Ważne jest przede wszystkim to, by zgadzała się stawka i aby nie był to kupon SOLO

Środki bonusowe należy odebrać do końca dnia, to jest 19 grudnia do godziny 23.59. Jeżeli gracz tego nie zrobi, nie będzie mógł zgarnąć 20 PLN w późniejszym terminie. 

Bukmacher Etoto nie tylko przed świętami organizuje sporo promocji dla graczy. Jeżeli nie masz jeszcze konta na tej stronie do obstawiania, możesz założyć je przez internet i to dosłownie w bardzo szybkim tempie! 

Pamiętaj, by upewnić się przed rejestracją, czy nie obowiązuje obecnie jakiś Etoto kod promocyjny!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie na telefon
Następny artykułWirtualne Sporty LvBET. 40 PLN dla każdego!
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!