Przy zakładaniu konta u legalnego bukmachera Etoto możecie otrzymać specjalny bonus na start. Chcecie dowiedzieć się dokładnie, jak go odebrać?

Bonus na start Etoto. Jak go odebrać?
Bonus na start Etoto. Jak go odebrać?

Darmowy bonus na start w Etoto

Oferta powitalna jest dostępna regularnie, ale jej warunki mogą się zmienić z dnia na dzień. Każdy nowy gracz ma prawo do odebrania bonusu, ale jeżeli nie ma na to ochoty – również nie ma z tym żadnego problemu.

Aby otrzymać bonus na start Etoto, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który jest dostępny na oficjalnej stronie tego bukmachera. Co bardzo ważne, nie jest do tego wymagany żaden kod bonusowy!

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli lubimy obstawianie meczów przez telefon, warto zainteresować się mobilnym Etoto, czyli aplikacją, w której można obstawiać mecze w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. W ramach specjalnej oferty można zgarnąć nawet 20 PLN freebetu bez wpłaty.

Bonus powitalny to znakomite rozwiązanie dla początkujących, którym często brakuje środków na typowanie. Dzięki tego typu promocjom można nawet podwoić swój depozyt i tym samym posiadać znacznie większy budżet, niż nas na to stać na dany moment.

Czy za premię na start gracz musi jakoś zapłacić? Absolutnie nie! Wszystkie promocje powitalne dostępne są za darmo i dla każdego, kto chce z nich skorzystać! Pamiętajmy jednak, że na jedno konto przypada tylko jeden rodzaj bonusu za rejestrację!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułForbet kod promocyjny. Co wpisywać?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!