Błędy to rzecz normalna i każdy ma do nich prawo. Natomiast nauka jak ich unikać jest tutaj wskazana, ponieważ mimo że możemy je popełniać to należy to robić jak najmniej, ponieważ każdy nawet najmniejszy błąd może nas słono kosztować. Tak więc, dzisiaj przedstawimy wam parę z nich.

Błędy graczy którzy obstawiają zakłady bukmacherskie

Typowanie dużej ilości sportów

Granie na sportach o których się nie ma pojęcia, to nie zbyt dobry pomysł, gdyż w większości przypadków nie kończy to się dobrze. Wielu typer o tym wie i obstawia tylko jeden sport. Na szczęście ten błąd da się naprawić w bardzo prosty sposób, a mianowicie przestać obstawiać dwa sporty jednocześnie. Trzeba mieć tą świadomość i jednak obstawiać tylko na jeden sport o którym mamy największą wiedzę. W ten sposób jesteśmy wstanie wygrywać więcej. Jeśli jednak chcemy grać na dwa sport jednocześnie to rozwiązaniem tego problemu byłoby typowanie zakładów bukmacherskich. Chodzi tutaj o to, że grając na jednym zakładzie powiedzmy na piłce nożnej to drugi sport na początku sobie po prostu typuj nie obstawiaj. Zapisuj wyniki gdzieś na kartce lub w zeszycie i sprawdzaj czy byś trafił czy też nie. Tym sposobem jesteś w stanie określić czy masz szansę wygrać na dodatkowym sporcie. Jest to bardzo prosty sposób, a jednak bardzo skuteczny.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Natychmiastowe odgrywanie się

Niestety, ale bardzo duża grupa nowicjuszy na zakładach bukmacherskich ma z tym ogromny problem. Mianowice chodzi o odgrywanie się bukmacherowi od razu po porażce. Takie zachowanie nigdy nie prowadzi to niczego dobrego, tylko i wyłącznie do ponownej porażki i utraty ponownie swoich pieniędzy. Należy panować nad swoimi emocjami, ponieważ one mogą doprowadzać człowieka jedynie ze skrajności w skrajność. Porady bukmacherskie były by w tym miejscu wskazane do zapoznania się z nimi, aby nie powielać więcej błędów. Gracze którzy już są od wielu lat w tej branży wiedzą, że po porażce należy chłodno ją przyjąć do świadomości, a następnie ją przeanalizować i wyciągnąć wnioski, w etapie końcowym odegrać się z takim przygotowanie. Pamiętaj, nigdy się nie odgrywaj!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Granie bez ustalonego wcześniej budżetu

Ustalenie budżetu na gry u bukmachera jest bardzo ważne. Jest to jedne z podstaw jakie powinniśmy wykonać na samym początku. Grając bez określonej wcześniej kwoty narażamy się tym samym na utratę znacznych środków pieniędzy ze swojej wypłaty oraz z budżetu domowego. Dlatego tak ważne jest ustalenie wcześniej pewnej kwoty na zakłady bukmacherskie. Może to być przykładowo 2% od swojej miesięcznej wypłaty i to będzie wystarczająca kwota na to aby bezpiecznie sobie grać oraz cieszyć się z zabawy jaką dają zakłady bukmacherskie. Taka kwota nie obciąży twojego miesięcznego zarobku i podczas utraty jej nie będzie Cię aż tak bardzo bolała. Warto pamiętać, że ustalony wcześniej budżet na gry jest naprawdę istotny, ponieważ bez tego można ładnie popłynąć.

Poprzedni artykułCzy e-sporty są opłacalne do obstawiania zakładów?
Następny artykułJak zachować zimną krew podczas grania zakładów bukmacherskich?