Nie musisz martwić się, że mecz Ekstraklasy znów popsuje ci kupon. Dowiedz się, jak możesz zgarnąć 50 PLN freebet za nietrafiony zakład na rozgrywki z naszego podwórka!

Bez ryzyka na polskie ligi w Etoto!
Bez ryzyka na polskie ligi w Etoto!

Typowanie meczów bez ryzyka

Obstawianie Ekstraklasy czy innych piłkarskich rozgrywek to prawdziwe wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych typerów. W Polsce nie tylko trudno jest wytypować mecz na szczycie, ale także starcia zespołów, które mogą pochwalić się lepszymi czy gorszymi passami.

Etoto znalazło sposób na to, by gracze nie zniechęcali się typowaniem polskich lig. Dzięki freebetowi każdy może spróbować swoich sił w obstawianiu Ekstraklasy, a nawet 4. ligi. W przypadku porażki bukmacher przelewa graczowi 50 PLN!

Jak odebrać freebet Etoto?

Nie trzeba spełniać szczególnych warunków, by aktywować opisywaną promocję. Jeżeli masz już konto w Etoto, musisz jedynie wykonać następujące czynności:

  1. Zaloguj się na swój profil gracza
  2. Postaw zakład live lub przedmeczowy za min. 100 PLN
  3. W kuponie zawrzyj minimum trzy mecze z polskich rozgrywek piłkarskich – od Ekstraklasy po 4. ligę
  4. Pamiętaj, by każdy typ miał kurs 1.40 lub wyższy!

W ciągu tygodnia każdy ma prawo do odebrania maksymalnie jednej premii. Freebet Etoto nie może wynieść w tym przypadku ani więcej, ani mniej niż 50 PLN.

Zgarnięcie upominku od bukmachera jest tak samo proste, jak obejrzenie meczu w telewizji. Wystarczy wcisnąć przycisk „Zatwierdź” w specjalnym powiadomieniu pop-up, który powinien wyświetlić się około 20 minut po rozliczeniu kuponu kwalifikującego się do oferty.

Pamiętaj, że w tej promocji nie bierze się pod uwagę aktywność za środki bonusowe czy freebety z innych akcji Etoto!

Darmowe konto do obstawiania online założysz na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki bukmacher najlepszy w 2019?
Następny artykuł25% ekstra wygranych w LvBET!
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!