Tylko teraz przy zakładaniu konta u bukmachera Betclic można wykorzystać kod promocyjny „KOD510” i tym samym zdobyć bonus w wysokości 510 zł! Jak działa oferta specjalna VIP?

Betclic kod promocyjny
Betclic z większym bonusem. Premia powitalna to teraz 510 PLN z kodem „KOD510”!

Betclic promocja bukmacherska na start

Promocja skierowana jest tylko do osób, które jeszcze nie posiadają konta na stronie bukmachera Betclic. Wystarczy w niej wypełnienie formularza rejestracyjnego i wykorzystanie w nim kodu promocyjnego „KOD510”.

Bonus powitalny Betclic to oferta dostępna również w standardzie, ale cashback 510 złotych jest czymś, co można otrzymać TYLKO z hasłem bonusowym podanym powyżej!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Czy promocja dla nowych w Betclic jest legalna? Owszem i to na 100%, a wszystko dlatego, że bukmacher ten posiada licencję Ministerstwa Finansów. Granie u niego nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami natury prawnej!

Bonus powitalny można zgarnąć w formie 100% zwrotu od porażki w pierwszym kuponie zagranym w Betclic. Tutaj nie ma co czarować i wymyślać, bo zasady są proste – w razie przegranej dostaje się tyle, za ile się zagrało, ale nie więcej niż 510 zł.

Bonus powitalny od Betclic
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na Betclic.pl
  2. Kod promocyjny „KOD5100” – do wykorzystania tylko przy rejestracji
  3. Zwrot w razie przegranej w pierwszym kuponie
  4. Wygrana = czysty zysk na konto! 🤑

Limitowana oferta powitalna może nie być dostępna cały czas. Dobrze jest przemyśleć, czy nie warto skorzystać z niej jak najprędzej się tylko da!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher najlepszy dla początkujących
Następny artykułFortuna i Piłkarskie TOP 10 – szansa na kasę dla każdego typera!
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!