Aplikacja mobilna bukmachera BetClic pozwala na wygodne obstawianie meczów z urządzeń takich jak smartfony. Zobacz, jak wygląda pobieranie na system iOS!

BetClic aplikacja mobilna. Jak pobrać na iOS?
BetClic aplikacja mobilna. Jak pobrać na iOS?

BetClic Polska app na iOS

Aplikacja BetClic to specjalnie przygotowany program, który daje możliwość obstawiania meczów bez konieczności uruchamiania tradycyjnej strony internetowej albo jej skróconej wersji.

Jeżeli często typujesz i nie lubisz za każdym razem podawać adresu, logować się na konto i tak dalej, ta propozycja na pewno przypadnie ci do gustu. Aplikację mobilną Betclic można za darmo pobrać ze strony www.betclic.pl. Pamiętać należy, że podczas rejestracji konta wpisać aktualny kod promocyjny na darmowy bonus: „KOD510

betclic polska appstore
Legalny bukmacher Betclic Polska Appstore – Darmowa aplikacja obstawiania

Aplikacja mobilna BetClic PL

Warto dodać także fakt, że dostępne są w apce przygotowane przez BetClic mecze online. Nie tylko więc możemy zagrać kupon, śledzić wyniki, ale nawet oglądać to, co dzieje się na murawie, korcie czy innym polu gry.

Pobieranie na system iOS jest znacznie prostsze od tego, jak działa to w telefonach z Androidem. W przypadku iPhone’a wystarczy wejść do sklepu AppStore, a następnie wyszukać w nim „BetClic”.

W wersji mobilnej także możesz założyć konto i należy ci się bonus powitalny BetClic, czyli do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie!

Aplikacja BetClic. Pobieranie iOS:

  1. Przechodzimy do aplikacji AppStore na swoim urządzeniu z iOS
  2. Wyszukujemy program „BetClic”
  3. Klikamy „Pobierz”
  4. Czekamy na instalację i można już zacząć obstawiać!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.