Bukmacher legalny LvBET daje swoim graczom nawet 25% wygranych więcej za stawianie kuponów AKO z wieloma typami!

25% ekstra wygranych w LvBET!
25% ekstra wygranych w LvBET!

LvBET bonus za wygrane

Jeżeli chcesz odbierać większe wygrane w LvBET, musisz zarejestrować się u legalnego bukmachera organizującego tę promocję. Cały proces zakładania konta jest nieskomplikowany i dostępny całkowicie zgodnie z prawem!

Ekstra wygrane odbiera się w przypadku kuponu AKO zagranego za przynajmniej 10 PLN i z kursem ogólnym wynoszącym co najmniej 3.0.

Doładowanie wygranych u bukmachera

Wysokość premii zależy od liczby zdarzeń w kuponie promocyjnym:

  • 4 typy – 7,5% wygranych więcej
  • 5 typów – 10% wygranych więcej
  • 6 typów – 15% wygranych więcej
  • 7 typów – 20% wygranych więcej
  • 8 typów – 25% wygranych więcej!

W jednym tygodniu można zdobyć tylko jedną premię. To od ciebie zależy, który kupon zgłosisz do promocji, ponieważ to ty podajesz jego numer w wiadomości e-mail do organizatora.

Tylko wygrane kupony są brane pod uwagę. Jeżeli otrzymasz zwrot w przypadku jakiegoś zdarzenia, nie będzie ono liczyło się jako typ (z 6 na kuponie zrobi się 5 itp.).

Gracz posiada dowolność w kwestii tego, na jaki sport będzie obstawiał. Kupon może składać się z typów tylko z jednej dyscypliny bądź nawet kilku czy kilkunastu.

Wykorzystałeś już kod promocyjny „BETONLINE” na www.LvBET.pl?


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBez ryzyka na polskie ligi w Etoto!
Następny artykuł1xBET nie działa. Co robić, by obstawiać mecze?
Gram u bukmachera od dobrych kilku lat. Największa stawka, za jaką zagrałem to 10.000 PLN, a największa wygrana - ok. 30 tysięcy. Nie lubię się nudzić, dlatego w wolnych chwilach piszę na tej stronie o wszystkim, co ważne w obstawianiu!