Wszyscy, którzy zdecydują się na założenie konta w portalu BetClic Polska, mogą liczyć na premię w wysokości do 1000 PLN. Przeczytaj nasz materiał, by dowiedzieć się więcej na temat tego bonusu powitalnego!

1000 PLN na start w BetClic Polska!
1000 PLN na start w BetClic Polska!

BetClic PL – bonus na start

Licencja BetClic Polska jest już ważna od dłuższego czasu. Teraz strona działa już w stu procentach, a to oznacza, iż można na niej założyć konto i rozpocząć obstawianie online!

W chwili obecnej każda osoba, która postanowi zarejestrować się w BetClic, może liczyć na wyjątkową premię na start. Jest to doładowanie pierwszej wpłaty aż do 1000 PLN.

sts kod promocyjny 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

BetClic rejestracja online

Rejestracja BetClic nikomu nie powinna sprawić szczególnych problemów. Wszystko odbywa się w szybkim tempie, a weryfikacja danych jest obowiązkowa dopiero przy pierwszej wypłacie pieniędzy.

Jak odbiera się premię powitalną w wysokości do 1000 PLN? Oto szczegóły dotyczące prezentu na start od bukmachera BetClic dla polskich graczy:

  1. Rejestracja dostępna jest na BetClic.pl
  2. Kod promocyjny to „BETONLINE
  3. Gracz dokonuje pierwszej wpłaty
  4. Bonus na start, jaki można otrzymać, to 100% do 1000 PLN!

Biorąc pod uwagę, że mowa tutaj o legalnym bukmacherze, korzystnie z jego promocji jest dozwolone i bezpieczne. Trzeba mieć jedynie na uwadze, że przy rejestracji można zgarnąć tylko jeden bonus powitalny.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

1000 PLN na start w BetClic Polska!
5 (100%) 1 vote[s]